Hakkımızda

TÜRK İHRACATCISININ VİTRİNİ
 
LALELİ DERGİSİ
Doğru reklamın, öncelikle hedef kitleye ulaşan reklam olduğu görüşünden hareket eden YÖN TANITIM, LALELİ DERGİSİ’ni Rusya’daki hedef kitlesi ile buluşturuyor.
 
LALELİ DERGİSİ’nin 1.000 adedi Moskova’da, Rusya ve Ukrayna’da düzenlenen Uluslararası Fuarlarda dağıtılıyor…
Türk ihracatçısı ile Rusça konuşan ülkeler arasında iletişim köprüsü kurmayı amaçlayan ve LASİAD’ın yayın organı olarak yayın hayatını sürdüren LALELİ DERGİSİ Türkiye’deki dağıtımını da eksiksiz sürdürmeye devam ediyor. LALELİ DERGİSİ yurt içinde de, otel lobilerinde ve yurtiçi fuarlarda da dağıtılıyor. Türkçe ve Rusça olarak hazırlanan ve  aylık periyotlarda okuyucusu ile buluşan LALELİ DERGİSİ’nin tirajı ise 3 bin. Tiraj rakamı fuar yoğunluklarına göre artmaktadır.
LALELİ DERGİSİ, yalnız Rusça konuşan ülkelere açılmak isteyen firmalar için değil, günümüzde Türkiye’nin en önemli ekonomik merkezi durumundaki Laleli’nin yanı sıra, Osmanbey, Merter, Zeytinburnu ve Bayrampaşa bölgelerinde faaliyet gösteren işadamlarına ulaşmak için de çok önemli bir kaynak.
LALELİ SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (LASİAD) adına YÖN TANITIM tarafından yayına hazırlanan LALELİ DERGİSİ, sizlerden aldığı güçle uzağı yakın etmeye devam edecek…
İçeriğimiz ile ilgili detaylı bilgiye www.lalelidergisi.net adresinden de ulaşabilirsiniz.